Tarifi.com.tr Kolay, Pratik ve Nefis Yemek Tarifleri

Ana sayfa » Yöresel Tarifler

Yöresel Tarifler

Yöresel Tarifler Tarifleri

Malatya Usulü Kömbe

Malatya Usulü Kömbe tarifi için gerekli malzemeler nelerdir? Malatya Usulü Kömbe tarifi nasıl yapılır? Malatya Usulü Kömbe nasıl pişirilir?

Yağlı Biber Turşusu

Yağlı Biber Turşusu tarifi için gerekli malzemeler nelerdir? Yağlı Biber Turşusu tarifi nasıl yapılır? Yağlı Biber Turşusu nasıl pişirilir?

Sütlü Biber Turşusu

Sütlü Biber Turşusu tarifi için gerekli malzemeler nelerdir? Sütlü Biber Turşusu tarifi nasıl yapılır? Sütlü Biber Turşusu nasıl pişirilir?

Antalya Hibeşi

Antalya Hibeşi tarifi için gerekli malzemeler nelerdir? Antalya Hibeşi tarifi nasıl yapılır? Antalya Hibeşi nasıl pişirilir?

Tarhana Bulamacı

Tarhana Bulamacı tarifi için gerekli malzemeler nelerdir? Tarhana Bulamacı tarifi nasıl yapılır? Tarhana Bulamacı nasıl pişirilir?

Yoğurtlu Topalak Köfte

Yoğurtlu Topalak Köfte tarifi için gerekli malzemeler nelerdir? Yoğurtlu Topalak Köfte tarifi nasıl yapılır? Yoğurtlu Topalak Köfte nasıl pişirilir?

Dovga

Dovga tarifi için gerekli malzemeler nelerdir? Dovga tarifi nasıl yapılır? Dovga nasıl pişirilir?

Patlıcan Turşusu

Patlıcan Turşusu tarifi için gerekli malzemeler nelerdir? Patlıcan Turşusu tarifi nasıl yapılır? Patlıcan Turşusu nasıl pişirilir?

Kolay Konya Usulü Höşmerim

Kolay Konya Usulü Höşmerim tarifi için gerekli malzemeler nelerdir? Kolay Konya Usulü Höşmerim tarifi nasıl yapılır? Kolay Konya Usulü Höşmerim nasıl pişirilir?

Etli Nohut Dürüm

Etli Nohut Dürüm tarifi için gerekli malzemeler nelerdir? Etli Nohut Dürüm tarifi nasıl yapılır? Etli Nohut Dürüm nasıl pişirilir?

Tortilla Ekmeğinden Kayseri Yağlaması

Tortilla Ekmeğinden Kayseri Yağlaması tarifi için gerekli malzemeler nelerdir? Tortilla Ekmeğinden Kayseri Yağlaması tarifi nasıl yapılır? Tortilla Ekmeğinden Kayseri Yağlaması nasıl pişirilir?

Analı Kızlı Yemeği

Analı Kızlı Yemeği tarifi için gerekli malzemeler nelerdir? Analı Kızlı Yemeği tarifi nasıl yapılır? Analı Kızlı Yemeği nasıl pişirilir?

Amasya Usulü Yaprak Sarma

Amasya Usulü Yaprak Sarma tarifi için gerekli malzemeler nelerdir? Amasya Usulü Yaprak Sarma tarifi nasıl yapılır? Amasya Usulü Yaprak Sarma nasıl pişirilir?

Haspirli Yoğurtlu Patates

Haspirli Yoğurtlu Patates tarifi için gerekli malzemeler nelerdir? Haspirli Yoğurtlu Patates tarifi nasıl yapılır? Haspirli Yoğurtlu Patates nasıl pişirilir?

Kayseri Yağlaması

Kayseri Yağlaması tarifi için gerekli malzemeler nelerdir? Kayseri Yağlaması tarifi nasıl yapılır? Kayseri Yağlaması nasıl pişirilir?

Fasulye Yaprağı Sarması

Fasulye Yaprağı Sarması tarifi için gerekli malzemeler nelerdir? Fasulye Yaprağı Sarması tarifi nasıl yapılır? Fasulye Yaprağı Sarması nasıl pişirilir?

Trakya Sini Mantısı

Trakya Sini Mantısı tarifi için gerekli malzemeler nelerdir? Trakya Sini Mantısı tarifi nasıl yapılır? Trakya Sini Mantısı nasıl pişirilir?

Kilis Oruk Kebabı

Kilis Oruk Kebabı tarifi için gerekli malzemeler nelerdir? Kilis Oruk Kebabı tarifi nasıl yapılır? Kilis Oruk Kebabı nasıl pişirilir?

Pirpirim Aşı

Pirpirim Aşı tarifi için gerekli malzemeler nelerdir? Pirpirim Aşı tarifi nasıl yapılır? Pirpirim Aşı nasıl pişirilir?

Dirleme

Dirleme tarifi için gerekli malzemeler nelerdir? Dirleme tarifi nasıl yapılır? Dirleme nasıl pişirilir?

Şıhıl Mahşi

Şıhıl Mahşi tarifi için gerekli malzemeler nelerdir? Şıhıl Mahşi tarifi nasıl yapılır? Şıhıl Mahşi nasıl pişirilir?

Topalak Yemeği

Topalak Yemeği tarifi için gerekli malzemeler nelerdir? Topalak Yemeği tarifi nasıl yapılır? Topalak Yemeği nasıl pişirilir?

Şanlıurfa Usulü Dövmeç

Şanlıurfa Usulü Dövmeç tarifi için gerekli malzemeler nelerdir? Şanlıurfa Usulü Dövmeç tarifi nasıl yapılır? Şanlıurfa Usulü Dövmeç nasıl pişirilir?

Kütüm Balığı Levengisi

Kütüm Balığı Levengisi tarifi için gerekli malzemeler nelerdir? Kütüm Balığı Levengisi tarifi nasıl yapılır? Kütüm Balığı Levengisi nasıl pişirilir?

Erik Tava

Erik Tava tarifi için gerekli malzemeler nelerdir? Erik Tava tarifi nasıl yapılır? Erik Tava nasıl pişirilir?

Kars Pastası

Kars Pastası tarifi için gerekli malzemeler nelerdir? Kars Pastası tarifi nasıl yapılır? Kars Pastası nasıl pişirilir?

Şiveydiz Yemeği

Şiveydiz Yemeği tarifi için gerekli malzemeler nelerdir? Şiveydiz Yemeği tarifi nasıl yapılır? Şiveydiz Yemeği nasıl pişirilir?

Copyright © Tarifi.com.tr Kolay, Pratik ve Nefis Yemek Tarifleri - 2021