Tarifi.com.tr Kolay, Pratik ve Nefis Yemek Tarifleri

Ana sayfa » Salata

Salata

Salata Tarifleri

Yufka Çanağında Nohut Salatası

Yufka Çanağında Nohut Salatası tarifi için gerekli malzemeler nelerdir? Yufka Çanağında Nohut Salatası tarifi nasıl yapılır? Yufka Çanağında Nohut Salatası nasıl pişirilir?

Rokalı Gavurdağı Salatası

Rokalı Gavurdağı Salatası tarifi için gerekli malzemeler nelerdir? Rokalı Gavurdağı Salatası tarifi nasıl yapılır? Rokalı Gavurdağı Salatası nasıl pişirilir?

Yoğurtlu Buğday Salatası

Yoğurtlu Buğday Salatası tarifi için gerekli malzemeler nelerdir? Yoğurtlu Buğday Salatası tarifi nasıl yapılır? Yoğurtlu Buğday Salatası nasıl pişirilir?

Ballı Semizotu Salatası

Ballı Semizotu Salatası tarifi için gerekli malzemeler nelerdir? Ballı Semizotu Salatası tarifi nasıl yapılır? Ballı Semizotu Salatası nasıl pişirilir?

Sebzeli Salata

Sebzeli Salata tarifi için gerekli malzemeler nelerdir? Sebzeli Salata tarifi nasıl yapılır? Sebzeli Salata nasıl pişirilir?

Ton Balıklı Börülce Salatası

Ton Balıklı Börülce Salatası tarifi için gerekli malzemeler nelerdir? Ton Balıklı Börülce Salatası tarifi nasıl yapılır? Ton Balıklı Börülce Salatası nasıl pişirilir?

Şeftalili Semizotu Salatası

Şeftalili Semizotu Salatası tarifi için gerekli malzemeler nelerdir? Şeftalili Semizotu Salatası tarifi nasıl yapılır? Şeftalili Semizotu Salatası nasıl pişirilir?

Portakal Çanağında Brokoli Salatası

Portakal Çanağında Brokoli Salatası tarifi için gerekli malzemeler nelerdir? Portakal Çanağında Brokoli Salatası tarifi nasıl yapılır? Portakal Çanağında Brokoli Salatası nasıl pişirilir?

Maş Fasulyesi Salatası

Maş Fasulyesi Salatası tarifi için gerekli malzemeler nelerdir? Maş Fasulyesi Salatası tarifi nasıl yapılır? Maş Fasulyesi Salatası nasıl pişirilir?

Yeşil Zeytin Salatası

Yeşil Zeytin Salatası tarifi için gerekli malzemeler nelerdir? Yeşil Zeytin Salatası tarifi nasıl yapılır? Yeşil Zeytin Salatası nasıl pişirilir?

Hardal Soslu Mantar Salatası

Hardal Soslu Mantar Salatası tarifi için gerekli malzemeler nelerdir? Hardal Soslu Mantar Salatası tarifi nasıl yapılır? Hardal Soslu Mantar Salatası nasıl pişirilir?

Çıtır Yufkalı Tavuklu Semizotu Salatası

Çıtır Yufkalı Tavuklu Semizotu Salatası tarifi için gerekli malzemeler nelerdir? Çıtır Yufkalı Tavuklu Semizotu Salatası tarifi nasıl yapılır? Çıtır Yufkalı Tavuklu Semizotu Salatası nasıl pişirilir?

Kuskus Salatası

Kuskus Salatası tarifi için gerekli malzemeler nelerdir? Kuskus Salatası tarifi nasıl yapılır? Kuskus Salatası nasıl pişirilir?

Soğanlı Semizotu

Soğanlı Semizotu tarifi için gerekli malzemeler nelerdir? Soğanlı Semizotu tarifi nasıl yapılır? Soğanlı Semizotu nasıl pişirilir?

Nohut Salatası

Nohut Salatası tarifi için gerekli malzemeler nelerdir? Nohut Salatası tarifi nasıl yapılır? Nohut Salatası nasıl pişirilir?

Doyurucu Cevizli Yoğurtlu Salata

Doyurucu Cevizli Yoğurtlu Salata tarifi için gerekli malzemeler nelerdir? Doyurucu Cevizli Yoğurtlu Salata tarifi nasıl yapılır? Doyurucu Cevizli Yoğurtlu Salata nasıl pişirilir?

Köz Patlıcan ve Biber Salatası

Köz Patlıcan ve Biber Salatası tarifi için gerekli malzemeler nelerdir? Köz Patlıcan ve Biber Salatası tarifi nasıl yapılır? Köz Patlıcan ve Biber Salatası nasıl pişirilir?

Deniz Mahsulleri Salatası

Deniz Mahsulleri Salatası tarifi için gerekli malzemeler nelerdir? Deniz Mahsulleri Salatası tarifi nasıl yapılır? Deniz Mahsulleri Salatası nasıl pişirilir?

Fıstıklı Domates Salatası

Fıstıklı Domates Salatası tarifi için gerekli malzemeler nelerdir? Fıstıklı Domates Salatası tarifi nasıl yapılır? Fıstıklı Domates Salatası nasıl pişirilir?

Balıkçı Salatası

Balıkçı Salatası tarifi için gerekli malzemeler nelerdir? Balıkçı Salatası tarifi nasıl yapılır? Balıkçı Salatası nasıl pişirilir?

Kremalı Patates Salatası

Kremalı Patates Salatası tarifi için gerekli malzemeler nelerdir? Kremalı Patates Salatası tarifi nasıl yapılır? Kremalı Patates Salatası nasıl pişirilir?

Avokadolu Greyfurt Salatası

Avokadolu Greyfurt Salatası tarifi için gerekli malzemeler nelerdir? Avokadolu Greyfurt Salatası tarifi nasıl yapılır? Avokadolu Greyfurt Salatası nasıl pişirilir?

Coleslaw (Lahana Salatası)

Coleslaw (Lahana Salatası) tarifi için gerekli malzemeler nelerdir? Coleslaw (Lahana Salatası) tarifi nasıl yapılır? Coleslaw (Lahana Salatası) nasıl pişirilir?

Greyfurtlu Avokado Salatası

Greyfurtlu Avokado Salatası tarifi için gerekli malzemeler nelerdir? Greyfurtlu Avokado Salatası tarifi nasıl yapılır? Greyfurtlu Avokado Salatası nasıl pişirilir?

Şuba

Şuba tarifi için gerekli malzemeler nelerdir? Şuba tarifi nasıl yapılır? Şuba nasıl pişirilir?

Karamelize Kestaneli, Böğürtlenli Vinaigrette Soslu Karışık Salata

Karamelize Kestaneli, Böğürtlenli Vinaigrette Soslu Karışık Salata tarifi için gerekli malzemeler nelerdir? Karamelize Kestaneli, Böğürtlenli Vinaigrette Soslu Karışık Salata tarifi nasıl yapılır? Karamelize Kestaneli, Böğürtlenli Vinaigrette Soslu Karışık Salata nasıl pişirilir?

Tavuklu Sezar Salata

Tavuklu Sezar Salata tarifi için gerekli malzemeler nelerdir? Tavuklu Sezar Salata tarifi nasıl yapılır? Tavuklu Sezar Salata nasıl pişirilir?

Kırmızı Lahana Salatası

Kırmızı Lahana Salatası tarifi için gerekli malzemeler nelerdir? Kırmızı Lahana Salatası tarifi nasıl yapılır? Kırmızı Lahana Salatası nasıl pişirilir?

Tatlı Patatesli Nohut Salatası

Tatlı Patatesli Nohut Salatası tarifi için gerekli malzemeler nelerdir? Tatlı Patatesli Nohut Salatası tarifi nasıl yapılır? Tatlı Patatesli Nohut Salatası nasıl pişirilir?

Elmalı Avokado Salatası

Elmalı Avokado Salatası tarifi için gerekli malzemeler nelerdir? Elmalı Avokado Salatası tarifi nasıl yapılır? Elmalı Avokado Salatası nasıl pişirilir?

1/13

12»Son
Copyright © Tarifi.com.tr Kolay, Pratik ve Nefis Yemek Tarifleri - 2021